به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

در دورانی که بازار مسکن رونق داشت و خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در حجم و تعداد بالا صورت میگرفت، بسیاری از سازندگان مسکن، سرمایه گذارن مسکن و دست اندرکاران صنعت ساختمان وارد این عرصه شدند و با ساخت و ساز واحدهای مسکونی در کوتاه مدت سود خوبی را از آن خود نمودند.

همین دوران رونق مسکن باعث شد توقعات از بازار مسکن و بازار معاملات ملکی افزایش یابد و بسیاری از افراد به دنبال سودهای کوتاه مدت و چشمگیر باشند.سودهایی که چندی است بازار مسکن آن را تجربه نکرده است و رکود مسکن این سودها را برای سازندگان مسکن محدود نموده است.

به هر حال رغبت برای ساخت واحدهای مسکونی، منازل مسکونی و آپارتمان های مسکونی در بین برخی از سازنده های مسکن مجددا وجود دارد زیرا متقاضی برای خرید مسکن و خرید واحدهای مسکونی تمایل بیشتری را نسبت به قبل از خود نشان می دهد.

قدرت خرید مردم بسیار پایین است از اینرو نمی توانیم انتظار افزایش قیمت مسکن و قیمت واحدهای مسکونی را داشته باشیم. سازندگان مسکن به دنبال ثبات قیمت مسکن و آپارتمان های مسکونی نمی توانند مانند گذشته انتظار سودهای کوتاه مدت و زیادی را داشته باشند و باید خود را با شرایط جدید موجود در بازار مسکن تطبیق بدهند.

کلمات کلیدی: بازار مسکن، خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، سازندگان مسکن، سرمایه گذارن مسکن و دست اندرکاران صنعت ساختمان، بازار معاملات ملکی، منازل مسکونی و آپارتمان های مسکونی، ساخت واحدهای مسکونی، افزایش قیمت مسکن

منبع خبر