به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

در سال های مختلف می توان قیمت های متفاوتی را در مورد خرید و فروش املاک مختلف در نظر گرفت و در زمان هایی که فروش خانه رونق داشته است قیمت مسکن افزایش داشته است و در سال های اخیر قیمت مسکن با توجه به رکودی که در خرید و فروش داشته است ثابت مانده است و افزایش زیادی در این مورد نشاهده نمی شود و در برخی از مواقع با توجه به نوع مسکن و توافق بین خریدار و فروشنده معامله خانه با قیمت پایین تری صورت می گیرد.

رشد قیمت در حال حاضر برای مسکن و املاک وجود ندارد و رشد قیمت اگر بالا باشد و قیمت خیلی زیاد باشد خرید و فروش کمتر می شود و در نتیجه با توجه به وضعیت اقتصادی معاملات با تعداد کمتری صورت می پذیرد.

سیر صعودی معاملات مسکن در سال اخیر با نرخ صعودی در افزایش قیمت هر متر مربع برای معاملات مسکن صورت نگرفته است و ثابت بودن نرخ معاملات سبب می شود که با توجه به بودجه مورد نظر و در نظر داشتن قیمت اولیه برای خانه و پس انداز مشخص اقدام به خرید ملک کرد.

در سال های جاری با توجه به روندی که در مورد خرید و فروش به وجود آمده است و روند افزایش خرید مسکن وجود داشته باشد افزایش روند قیمت به وجود نمی آید.
کلمات کلیدی: خرید مسکن، افزایش روند قیمت، معاملات مسکن، قیمت اولیه خانه، خرید و فروش املاک، قیمت مسکن، فروش خانه، نوع میکن، توافق خریدار و فروشنده، خرید و فروش املاک، مسکن و املاک

منبع خبر