به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی و در کل رونق بازار مسکن در گرو عوامل متعددی می باشد. از مهم ترین عواملی که بر بازار مسکن و میزان خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی موثر است سیاست های کلی کشور، وضعیت اقتصادی، مناسبت ها و روند کلی بازار معاملات ملکی کشور می باشد.

ماه رمضان می تواند تا حدی کاهش خرید و فروش واحدهای مسکونی و کاهش معاملات ملکی را در برداشته باشد. باید توجه داشته باشیم بسیاری از مشاوران املاک کاهش خرید و فروش املاک مسکونی در ماه رمضان را بیان می کنند.

باید در نظر داشته باشیم در شرایط بعد از انتخابات ریاست جمهوری و توانایی پیش بینی آینده بازار مسکن و معاملات واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، ثبات در معاملات ملکی و قیمت آپارتمان و قیمت خانه های مسکونی وجود دارد.

با این دید بسیاری از سازندگان مسکن و خریداران واحدهای مسکونی که منتظر مشخص شدن نتیجه ی انتخابات بودند مجددا وارد بازار معاملات ملکی می شود. از این رو ماه رمضان و افت خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی می تواند به صورت یک اثر موقت بیان شود و نمی توان برای طولانی مدت دوام داشته باشد

رونق بازار مسکن و افزایش خرید و فروش واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی از مهم ترین پیش بینی هایی است که در بازار مسکن توسط رییس اتحادیه مشاور املاک عنوان شده است و کاهش موقت معاملات ملکی نمی تواند این پیش بینی را دستخوش تغییر نماید.

کلمات کلیدی: رونق بازار مسکن، خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، آینده بازار مسکن، بازار معاملات ملکی، آپارتمان های مسکونی، رییس اتحادیه مشاور املاک، بازار مسکن، افزایش خرید و فروش واحدهای مسکونی

منبع خبر