ه گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

یکی از اقدامات دولت و بنیاد مسکن برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در جهت ارتقا کیفیت زندگی شهروندان، نوسازی واحدهای مسکونی و بهسازی املاک مسکونی می باشد که در روستاها قرار گرفته اند و به عنوان خانه های روستایی محسوب می شوند.

در استان همدان تاکنون بیش از 9 هزار و 800 متقاضی برای نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی ثبت نام نموده اند. سهمیه استان همدان برای بهسازی خانه های مسکونی روستایی در سال 95 معادل 9800 واحد مسکونی می باشد.

تاکنون 319 واحد مسکون و ملک مسکونی در استان همدان بهسازی شده اند. از 2 هزار و 594 متقاضی مسکن برای واحدهای مسکونی روستایی تاکنون 1 هزار و 118 متقاضی موفق به عقد قرار داد شده اند و توانسته اند تا مراحلی از کار را پیش بروند.

 مدیر کل بنیاد مسکن استان همدان عنوان نمودند که با توجه به پیشروی ساخت و ساز واحدهای مسکونی و بهسازی املاک مسکونی با هدف خود تا 1404 فاصله ی زیادی نداریم و امکان دارد بتوانیم زودتر از موعد مقرر به هدف خود در جهت نوسازی واحدهای مسکونی و املاک مسکونی برسیم.

کلمات کلیدی: بنیاد مسکن، ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، نوسازی واحدهای مسکونی، بهسازی املاک مسکونی، خانه های مسکونی روستایی

منبع خبر