به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

تولید مسکن استیجاری از برنامه هایی است که می تواند تحولات مستقیم و غیر مستقیم در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی به وجود بیاورد. تعداد زیادی از واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در کشور می تواند به صورت مسکن استیجاری تولید شود و مورد استفاده خریداران مسکن قرار بگیرد.

رییس اتحادیه مشاوران املاک، آقای عقبایی در رابطه با تولید واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی به صورت مسکن استیجاری عنوان نمودند مسکن استیجاری راهی برای خرید مسکن مهر یا مسکن اجتماعی می باشد و باید مورد توجه دولت دوازدهم قرار بگیرد.

مسکن استیجاری از مجلس هفتم مورد موافقت نمایندگان مجلس بوده است و توافق برای تولید مسکن و ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی به این شکل از آن زمان عنوان شده است. این نوع تولید واحدهای مسکونی باید در دستور کار دولت دوازدهم قرار بگیرد.

مسکن استیجاری فرصتی برای افراد ایجاد می نماید تا برای خرید خانه و خرید آپارتمان مسکونی مورد نیاز خود فرصتی برای پس انداز داشته باشند تا بتوانند در مدت زمانی که ساکن واحدهای مسکونی استجاری هستند به خرید مسکن و ملک مسکونی مورد نظر خود نیز بیندیشند.

سالانه به یک میلیون واحد مسکونی و ملک مسکونی در کشور نیازمندیم. اگر این تعداد واحد مسکونی و آپارتمان مسکونی در کشور تولید شود و در اختیار افراد قرار بگیرد می تواند تحول بزرگی را در بازار معاملات ملکی برای دو طرف عرضه و تقاضای مسکن به وجود آورد.

کلمات کلیدی: واحد مسکونی و ملک مسکونی، آپارتمان مسکونی، بازار معاملات ملکی، عرضه و تقاضای مسکن، خرید خانه و خرید آپارتمان مسکونی، ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، تولید مسکن

منبع خبر