به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

بازار مسکن و معاملات ملکی و خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در آن با توجه به اتفاقات سیاسی، اقتصادی و عواملی درون و بیرون از بازار مسکن می تواند تغییرت زیادی را شامل شود. از مهم ترین عواملی که بر نتیجه ی عملکرد بازار مسکن و خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی تاثیر گذاشت، انتخابات ریاست جمهوری بود.

بعد از مشخص شدن نتیجه ی انتخابات ریاست جمهوری رشد بازار مسکن و افزایش خرید و فرش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی تا حد زیادی ملموس می باشد. بسیاری از معاملات ملکی در سایه ثبات بازار مسکن در حال شکل گیری می باشد.

مشاورین املاک در بسیاری از نقاط تهران بر این مهم اذعان می دارند که خریداران مسکن و فروشندگان واحدهای مسکونی بعد از انتخابات با اطمینان از ثبات قیمت املاک مسکونی وارد بازار شده اند و می توانند پیش بینی نمایند که ثبات موجود در سال های گذشته بر بازار مسکن و بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی همچنان ادامه دار باشد.

ماه رمضان ممکن است باعث شود حجم معاملات ملکی و خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در مقطعی از زمان دستخوش تغییر شود و ممکن ات کاهش معاملات ملکی و خرید و فروش آپارتمان و خانه را در این ماه شاهد باشیم.

کلمات کلیدی: بازار مسکن و معاملات ملکی، خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، خریداران مسکن و فروشندگان واحدهای مسکونی، حجم معاملات ملکی، خرید و فروش آپارتمان و خانه

منبع خبر