به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

نرخ مسکن و قیمت واحدهای مسکونی و املاک مسکونی می تواند تا حد زیادی دستخوش تغییر شود. کاهش قیمت مسکن و افزایش قیمت واحدهای مسکونی و املاک مسکونی را نمی توان تنها در گرو یک یا چند عامل تفکیک شده دید. در بسیاری از موارد قیمت مسکن و آپارتمان های مسکونی در نتیجه ی تاثیر عوامل متعددی صورت می پذیرد.

رییس اتحادیه مشاوران املاک آقای حسام عقبایی پیشنهادهایی برای افزایش کیفیت معاملات ملکی در بازار مسکن و بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی داشتند. ایشان کاهش قیمت مسکن و آپارتمان های مسکونی را حتی تا 50 درصد عملی عنوان کردند.

به گفته ی وی اگر قیمت زمین تعدیل شود و افزایش در قیمت خرید زمین مسکونی داشته باشیم می توانیم تا 50 درصد کاهش قیمت واحدهای مسکونی و املاک مسکونی را شاهد باشیم. نبود مدیریت در حوزه مسکن و زمین مسکونی و قیمت گذاری زمین مسکونی باعث می شود قیمت آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی افزایش یابد.

دهک های متوسط و ضعیف جامعه می توانند با کاهش قیمت مسکن به خرید واحد مسکونی و آپارتمان ای مسکونی مورد نظر خود بپردازند و در این صورت می توانند وارد بازار مسکن و معاملات ملکی شود تا تحولی را در بازار مسکن شاهد باشیم.

کلمات کلیدی: بازار مسکن و معاملات ملکی، قیمت زمین، قیمت خرید زمین مسکونی، قیمت واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، افزایش کیفیت معاملات ملکی

منبع خبر