به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

در مورد انواع کالا و محصولات مختلف می توان میزان عرضه و تقاضا را به درستی مشخص کرد هر اندازه که تقاضا برای محصولی بیشتر می شود در برخی مواقع سبب بالا رفتن قیمت می شود.

در مورد بازار املاک نیز می توان گفت که میزان عرضه و تقاضا می تواند بر خرید و فروش تاثیر مستقیمی داشته باشد و اگر میزان تقاضا خیلی کمتر از عرضه باشد و تعداد واحدهای مسکونی به تعداد زیادی خالی بمانند و سرمایه های موجود راکد مانده باشد در نهایت قیمت خانه پایین آمده و یا حداقل ثابت می ماند.

در مورد اجاره بها می توان گفت که اگر تقاضا برای واحدهای مسکونی و آپارتمان های خاصی بیشتر باشد و یا متراژ خاصی از خانه طرفداران زیادی داشته باشد و مستاجران نوع خانه های خاصی ار مد نظر داشته باشند در نهایت قیمت اجاره خانه در آن طیف مورد نظر بیشتر خواهد شد.

برای اجاره خانه و یا رهن آن موارد متعددی وجود دارد و در برخی موارد رهن بیشتر خانه مورد نظر می باشد و گاهی ترجیح بر رهن بالاتر خانه نسبت به قیمت اجاره می باشد و با توجه به کاهش سود بانکی بیشتر مستاجرین ترجیح بر رهن کامل به جای اجاره بها دارند.

کلمات کلیدی: اجاره خانه، رهن خانه، قیمت اجاره، اجاره بها، خانه های خاص، قیمت اجاره خانه، واحدهای مسکونی، آپارتمان های خاص، قیمت خانه، متراژ خانه، انواع کالا، تعداد واحدهای مسکونی، اجاره خانه

منبع خبر