به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

در مورد افزایش قیمت خانه در سال های اخیر مشاهده می شود که افزایش قیمت برای خرید و فروش و معاملات خانه وجود داشت و به طبع با افزایش قیمت زمین برای احداث واحدهای مسکونی قیمت خانه و مصالح استفاده شده و ابزار مورد نظر برای ساخت خانه نیز افزایش داشته است و در این میان خانه های گران قیمت و آپارتمان های گران قیمت با کاهش تعداد خرید و فروش مواجه شده اند.

با گران تر شدن روز به روز خانه و بالا رفتن قیمت ها رونق بازار مسکن و حتی رونق بازار ساخت و ساز جای خود را به رکود دادند و به طور کامل از رونق افتادند تا حدی که تعداد معاملات انجام شده در این زمینه بسیار کم شد و به حدی رسید که رکود کامل در بازار معاملات مسکن به چشم می خورد.

در چند سال اخیر این رکود در بازار خرید و فروش مسکن و خانه همچنان ادامه دارد و بسیاری از کارشناسان در این امر در مورد خرید و فروش مسکن و رونق دادن به بازار مسکن به دنبال راه چاره بودند و یکی از این راه ها افزایش دادن وام مسکن بود به حدی که فرد بتواند اقدام به خرید خانه و یا آپارتمان هر چند کوچک نماید.

اگرچه که راه های مختلفی امتحان شد همچنان رکود بازار مسکن ادامه دارد و به تعدادی کم می توان معاملات را مشاهده کرد اگرچه در شش ماهه نخست سال می توان تعداد بیشتری از خرید و فروش خانه را مشاهده کرد اما ثبات قیمت در این زمینه وجود دارد.

کلمات کلیدی: رکود بازار مسکن، خرید و فروش خانه، خرید و فروش مسکن، رونق بازار مسکن، اقدام به خرید خانه، افزایش وام مسکن، خرید آپارتمان، بازار معاملات مسکن، بازار ساخت و ساز، آپارتمان های گران قیمت، قیمت خانه

منبع خبر