به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

معمولا بیشترین حجم جابجایی هایی که در زمینه خانه و مسکن انجام می شود و تعداد بیشتری از این معاملات مسکن در فصل تابستان می باشد و اغلب می توان تعداد بیشتری از معاملات رهن و اجاره را در این فصل از سال مشاهده نمود.

اگرچه که امسال بازار رهن و اجاره در ماه رمضان کمتر از مواقع دیگر صورت می گیرد و به نظر می رسد که جابجایی ها دارای تعداد کمتری است اما آماری که وجود دارد بیان می کند که حجم جابجایی در خصوص رهن و اجاره خانه آمار بالایی دارد و از نظر قیمتی نیز مشاهده می شود که یک ثبات نسبی در این زمینه برقرار می باشد.

اگرچه که حجم جابجایی ها در حد مشخصی می باشد اما هرچه موارد واگذار شده برای رهن و اجاره بیشتر باشد مستاجران به راحتی می توانند از بین واحدهای مسکونی مختلف خانه های مورد نظر خود را با بودجه مناسب مورد ارزیابی قرار داده و اجاره کنند.

اگر قیمت فروش خانه ثابت بماند و افزایش در این زمینه مشاهده نشود در نهایت قیمت اجاره خانه که تاثیر پذیر از قیمت مسکن می باشد نیز افزایش زیادی نخواهد داشت و وجود ثبات در این امر می تواند رضایت بیشتری برای مستاجرین به همراه داشته باشد.

کلمات کلیدی: قیمت فروش خانه، قیمت اجاره خانه، قیمت مسکن، رهن و اجاره، واحدهای مسکونی، خانه مورد نظر، بازار رهن و اجاره، معاملات رهن و اجاره، خانه و مسکن، اجاره خانه، فروش خانه، قیمت خانه، رهن و اجاره

منبع خبر