به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور


برای خرید مسکن و خانه و یا هر نوعی از املاک در شهرهایی بزرگ و همین طور در تهران باید در ابتدا منطقه مورد نظر را برای خرید ملک انتخاب کرد و سپس یک ارزیابی قیمتی از آن منطقه برای معاملات مسکن داشت. برای خانه هایی که در مناطق شمالی واقع شده اند و از هر نظر دارای شرایط و امکانات بیشتری می باشند عموما قیمت بالایی تعیین می شود.

البته باید کلنگی بودن ساختمان و نوساز بودن آپارتمان و قدمت آنها و یا هر نوعی از املاک که برای خرید مد نظر می باشد برای تعیین قیمت ارزیابی کرد ولی در کل قیمت واحدهای مسکونی در مناطق شمالی شهر به دلیل بالا بودن قیمت زمین جهت ساختمان سازی در این مناطق بالاتر می باشد.

برای خرید مسکن و خانه با قیمت پایین و ارزان تر اغلب باید به دنبال خرید واحدهای مسکونی در نواحی جنوبی ارزان تهران و مناطقی غیر از قسمت شمالی شهر بود چون در این مناطق قیمت های بهتری برای فروش آپارتمان ها در نظر گفته می شود و اگر بودجه و مبلغ در نظر گرفته شده برای خرید خانه کم باشد بهتر است که در این مناطق به دنبال خرید آپارتمان بود.

اگرچه که سهم معاملات و تعداد معاملات صورت گرفته برای آپارتمان هایی با قیمت پایین در سال جاری بیشتر ازآپارتمان های لوکس و در مناطق گران قیمت می باشد و این بازار مسکن ارزان با معاملات قیمت پایین همچنان در حال انجام می باشد.

با خارج شدن از وضعیت رکود مسکن و افزایش معاملاتی که در مورد خرید و فروش خانه های مختلف صورت می گیرد می توان ساخت و سازهایی بیشتر را در زمینه مسکن مشاهده کرد.

کلمات کلیدی: رکود مسکن، خانه های مختلف، ساخت و ساز، واحدهای مسکونی، خرید آپارتمان، خرید مسکن، قیمت واحدهای مسکونی، آپارتمان نوساز، قیمت زمین، خرید ملک، آپارتمان های لوکس، خانه های مختلف